logonomy-1620313837942

تماس با کارشناسان وردپرس طوری

سایت وردپرس طوری با هدف تسهیل برقراری ارتباط با مدیران و کارشناسان این مجموعه راه های ارتباطی آنلاین و آفلاین متعددی را در نظر گرفته، تا در سریع ترین زمان ممکن  بتوانیم به شما عزیزان کمک نمائیم. همچنین شما می توانید درخواست های خود را از طریق فرم زیر در صفحه تماس با کارشناسان وردپرس طوری ثبت نمائید تا در لحظه توسط کارشناسان ما بررسی گردد.

تماس با وردپرس طوری

چت آنلاین

images

با کلیک بر روی آیکون ابزارک گفتگوی آنلاین وردپرس طوری (پائین ، سمت راست ) به صورت آنلاین با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمائید و  پاسخ سوالات خود را دریافت نمائید.

ارسال ایمیل

Mail-icon

با آدرس ایمیل موجود در همین صفحه نسبت به ارسال ایمیل برای ما اقدام نمائید تا نسبت به پاسخ به مشکلات و سوالات شما اقدام گردد.

info@wptori.com

ارتباط تلفنی

images (1)(1)

شما می توانید از طریق شماره تلفن موجود در همین صفحه نسبت به برقراری ارتباط تلفنی با کارشناسان ما اقدام نمائید.

021-28425590

 

واتساپ

websazco000006

با کلیک بر روی آیکون واتساپ  وردپرس طوری به صورت آنلاین با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمائید و  پاسخ سوالات خود را دریافت نمائید.

اینستاگرام

با کلیک بر روی آیکون اینستاگرام وردپرس طوری نسبت به بازدید از صفحه ما اقدام و سوالات خود را مطرح و پاسخ سوالات خود را دریافت نمائید.

تلگرام

با کلیک بر روی آیکون تلگرام  وردپرس طوری به صورت آنلاین با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمائید و  پاسخ سوالات خود را دریافت نمائید.