logonomy-1620313837942
سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه تنها فروش به صورت فیزیکی برای پیشرفت و رونق کسب و کار کافی نمی باشد، در دنیای کنونی مشاغل و تجارت‌هایی موفق هستند که در  اینترنت و فضای کسب وکار مجازی نیز حضور فعال داشته باشند. آیا میدانید امروزه بیش از 60 درصد از افراد محصولات و خدمات مد نظر خود را در اینترنت جستجو می‌کنند. تنها حضور مشاغل در شبکه‌های اجتماعی برای معرفی محصولات و … کافی نیست بلکه داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کارتان علاوه بر اینکه در شناساندن برند و جذب مشتری به شما کمک خواهد کرد، موجب ایجاد اعتبار و بالابردن ارزش کسب وکار شما نیز خواهد شد.

سایت فروشگاهی چه کمکی به کسب وکار ما میکند؟

تهیه سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی مانند یک کاتالوگ و یا بروشور معرف محصولات و خدمات شما خواهد بود که با استفاده از آن می‌توان به صورت مجازی محصولات را معرفی نمود. شما با استفاده از سایت فروشگاهی به افزایش درآمد و معرفی خدمات و محصولات خود کمک خواهید کرد زیرا با استفاده از سایت فروشگاهی می‌توانید به افزایش مشتری و فروش خود کمک کنید.

foroshgah0001

« مزایای طراحی‌سایت فروشگاهی وردپرس طوری »

-غیرحضوری-1.png

طراحی زیبا و کاربرپسند

طراحی زیبای وب سایت شما تأثیر به سزائی در جذب مشتریان و مخاطبین شما و رضایت آنان خواهد داشت.

websazco00084

جذب مشتریان

طراحی یک سایت حرفه ای و مطابق اصول سئو میتواند به جذب مشتریان و مخاطبین وب سایت شما کمک کند.

برقراری-ارتباط-1

افزایش بازدهی تبلیغاتی

با داشتن یک سایت عالی و حرفه ای میتوانید تعداد بازدیدها و به تبع آن بازدهی تبلیغات سایت را بالا ببرید.

logo00014

صرفه اقتصادی

تمام خدمات وردپرس طوری با توجه به خدماتی که ارائه مینماید کاملاً مقرون به صرفه میباشد.

514-1566401276

مزایا سایت فروشگاهی از نگاه مدیر فروشگاه

با رشد و پیشرفت علوم به خصوص در حوزه اینترنت شاهد تغییرات گسترده ای در کسب و کار شده ایم. امروزه دیگر نیازی نیست برای شروع هر فعالیتی یک مغازه و یا یک دفتر اجاره کرد، و یا نیازی به استخدام نیروی کار نیست. با وجود این تغییرات می توانیم از کسب و کار فیزیکی به کسب و کار مجازی روی بیاوریم. برای شروع یک کسب و کار در فضای مجازی نیازمند یک فضای فیزیکی مانند مغازه نیستیم، می توانیم برای شروع از نیروی کار کمتری استفاده کنیم، در حقیقت به واسطه وجود سایت فروشگاهی نیاز ما به نیروی کار کمتر می شود و بیشتر نیازهای ما رفع می شود.

افزایش اعتبار و برندسازی
افزایش مشتریان
بهبود بازاریابی و تبلیغات
کاهش هزینه منابع انسانی

همین حالا یک وب سایت حرفه ای برای خودت داشته باش!

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش اولیه طراحی سایت حرفه ای، می توانید از طریق راه های زیر اقدام فرمائید .

websazco000020

سایت فروشگاهی وردپرس طوری

demo-2

سایت فروشگاهی کد SHOwp0100

مخصوص فروش لوازم الکترونیک

سایت فروشگاهی کد 0100 یک سایت فروشگاهی برای راه اندازی انوع وب سایت های دیجیتالی و لوازم الکترونیکی می باشد که امکانات و ویژگی های گسترده ای را جهت طراحی سایت حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. این سایت وردپرس دارای چندین دموی از پیش طراحی شده برای صفحه اصلی و صفحات داخلی می باشد که شما قادر هستید هریک از آنها را روی وردپرس خود پیاده سازی نمائید.

یکی از مزیت های بزرگ این سایت که آن را جذاب تر جلوه می دهد، پشتیبانی از صفحه ساز المنتور می باشد. با کمک این صفحه ساز هرکسی با هر میزان توانایی که دارد می تواند بخش های مختلف سایت را به دلخواه خود شخصی سازی کند. همچنین این سایت همراه با ویجت های از پیش ساخته شده مختلفی ارائه می شود که شما می توانید آنها را در محتوای خود به دلخواه اضافه کنید.