logonomy-1620313837942

چرا داشتن سایت برای پزشکان لازم است ؟

امروزه هر پزشک و هر کلینیک و درمانگاه برای معرفی خدمات خود، سهولت در مراجعه‌ها و نوبت‌دهی به افراد مراجعه کننده، نیاز به طراحی یک سایت پزشکی دارد. علاوه بر این با استفاده از سایت پزشکی امکان انتشار محتواهای مرتبط با سلامت و پزشکی با عموم مردم میسر می‌شود. با توجه به تمایل افراد به کسب اطلاعات و دریافت نوبت از طریق سایت، طراحی سایت پزشکی به یکی از الزامات برای هر مطب تبدیل شده است.

خرید و یا ساخت سایت پزشکی مزایای بسیاری را به دنبال خواهد داشت برای مثال: امکان ارائه خدمات مطب، کمک به افزایش اطلاعات پزشکی افراد جامعه، امکان ایجاد نوبت دهی آنلاین به مراجعه کنندگان، قرار دادن نمونه کارها و تصاویر پزشکی و …

طراحی سایت پزشکی ، برای معرفی خدمات و سرویس های ارائه شده در یک مطب پزشکی و یا در هر مورد دیگر استفاده می شود. شما می توانید با ساخت وب سایت پزشکی برای خود ، اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود در فضای مجازی، یافتن افراد مرتبط با کسب و کار خود و تعامل و ارتباط با مشتریان و کاربران نمایید .طراحی سایت پزشکی در سایت ساز به آسانی هر چه تمام تر صورت میگیرد و شما می توانید سایت مورد نظر خود را پس از مشاهده دموی آنلاین آن ، اقدام به خریداری نمایید. در این قسمت، وب سایت‌هایی که شما می‌توانید در زمینه‌های پزشکی ، طبی و … از آنها استفاده کنید، نمایش داده می شوند. جهت مشاهده هر سایت ، بر روی تصویر آن و یا عبارت «مشاهده دمو و خرید آنلاین سایت » کلیک نمایید.

در صورتیکه در زمینه مشاغل پزشکی فعالیت دارید برای مثال تجهیزات پزشکی به فروش می‌رسانید می‌توانید از طراحی یا خرید سایت فروشگاهی استفاده نمایید.

-2.png

طراحی سایت پزشکی ، برای معرفی خدمات و سرویس های ارائه شده در یک مطب پزشکی و یا در هر مورد دیگر استفاده می شود. شما می توانید با ساخت وب سایت پزشکی برای خود ، اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود در فضای مجازی، یافتن افراد مرتبط با کسب و کار خود و تعامل و ارتباط با مشتریان و کاربران نمایید .طراحی سایت پزشکی در وردپرس طوری به آسانی هر چه تمام تر صورت میگیرد و شما می توانید سایت مورد نظر خود را پس از مشاهده دموی آنلاین آن ، خریداری نمایید. در این قسمت، وب سایت‌هایی که شما می‌توانید در زمینه‌های پزشکی ، طبی و … از آنها استفاده کنید، نمایش داده می شوند. جهت مشاهده هر سایت ، بر روی تصویر آن و یا عبارت «مشاهده دمو و خرید آنلاین سایت » کلیک نمایید.

مزایای سایت پزشکی

اهمیت داشتن سایت برای پزشکان

امروزه حضور افراد در فضای مجازی افزایش یافته است و بسیاری از کارها و اقدامات افراد از طریق اینترنت انجام می‌شود. لذا برای تمامی کسب و کارها حضور در دنیای اینترنت به یکی از الزامات تبدیل شده است. در این بین پزشکان گروهی هستند که باید بتوانند خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند.

با توجه به اینکه تمایل بیشتر افراد جامعه، انجام کار به آسان ترین نحو می‌باشد. از این رو ایجاد زمینه برای دریافت نوبت و حتی ویزیت و پرداخت آنلاین برای بیماران علاوه بر سهل شدن این فرآیند موجب اعتماد سازی بیشتر نسبت به پزشک نیز خواهد شد. علاوه بر این موارد پزشکان به راحتی با استفاده از سایت پزشکی می‌توانند به معرفی خود بپردازند و دانش خود را از طریق انتشار در بخش وبلاگ سایت به عموم مردم انتقال دهند.

medical-doctors.png

سایر خدمات وردپرس طوری

search-engine-optimization.png

سئو سایت

سئو سازی سایت یا همان بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو جهت نمایش در رتبه‌های برتر گوگل یکی از مهم‌‌ترین الزامات در تمامی سایت‌ها است و سایت‌های پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. البته باید این مورد را در نظر داشت که سئو سایت از همان ابتدای طراحی سایت باید در نظر گرفته شود. از این رو حین طراحی سایت پزشکان و یا سایت مطب و همین طور پس از اتمام طراحی سایت پزشکی باید نکات سئو را رعایت نمود. گاها برخی از افراد از سئو سایت سرباز می‌زنند ولی باید این مورد را در نظر داشت که سایت شما بدون سئو سازی ارزش خاصی نخواهد داشت

what-is-responsive-website-design.png

طراحی سایت واکنشگرا

یکی از ویژگی‌های مهمی که در طراحی یا خرید سایت پزشکی باید مد نظر قرار داده شود، ریسپانسیو و یا واکنشگرا بودن سایت است. در واقع این ویژگی به هیچ نوع سایتی محدود نمی‌شود. واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت‌‌های پزشکی موجب می‌شود زمانی که کاربران جهت امور مختلف مانند رزرو زمان ویزیت و یا خرید لوازم پزشکی و یا هر مورد دیگری با سایت پزشکی کار می‌کنند، به راحتی و بدون دردسر و بدون به هم ریختگی صفحات سایت را در هر نوع سیستمی اعم از کامپیوتر یا لپ تاپ ، موبایل و یا تبلت ببینند.

support.png

پشتیبانی سایت

یکی از مهم‌ترین خدماتی که پس از خرید سایت آماده باید دریافت شود، پشتیبانی ارائه خدمات پس از فروش است. یکی از ضعف‌های شرکت‌های ایرانی این است که روی این مبحث کار نکرده و ضعیف هستند. گاها برخی از شرکت‌ها هزینه‌های گزافی در رابطه با پشتیبانی محصولات و خدمات خود دریافت می‌نمایند و همین مورد موجب می‌شود افراد از پشتیبانی منصرف می‌شوند. در صورتی که شرکت طراح موظف است تا حد بالایی پشتیبانی فنی از محصولات خود انجام دهد. افتخار ما این است که با تیم فنی قوی همواره در کنار مشتریان و کاربران گرامی هستیم . 

crm-voip.png

نیاز به مشاوره دارید؟

چنانچه قبل از خرید نیاز به مشاوره دارید کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره به شما در دسترس میباشند.

021-28425590

طرحهای سایت پزشکی وردپرس طوری

medizco002

سایت پزشکی کد Pwp0100

سایت پزشکی Pwp0100 یک سایت حرفه ای برای راه اندازی مطب یا کلینیک پزشکی و دندانپزشکی است. این سایت پزشکی وردپرس از بوت استرپ قدرت گرفته و به خاطر سبک بودن از سرعت بالایی برخوردار است. این سایت، یک سایت وردپرسی کاملا حرفه ای می باشد. این سایت کاملا واکنشگرا و با ظاهر و ویژگی هایی جذاب کاملا مناسب برای پزشکان و مراکز پزشکی بوده و شما را بدون داشتن دانش کد نویسی، قادر به ایجاد وبسایت مورد نظر خود می کند. به همراه خرید وب سایت پزشکی شفا، یک عدد هاست و یک عدد دامنه ملی از وردپرس طوری هدیه بگیرید. شما کاربران گرانقدر می‌توانید پس از کسب اطلاعات بیشتر درباره این سایت پزشکی و همچنین مشاهده دموی آنلاین آن ، این سایت حرفه‌ای را خریداری کنید.

venus001-1

سایت پزشکی کد Pwp0200

در حال حاضر تمامی پزشکان نیاز دارند که خود را در دنیای اینترنت معرفی کرده و راه ارتباطی بین خود و بیماران را گسترش دهند. به همین دلیل داشتن یک وب سایت پزشکی می تواند به آنها کمک کرده و از اتلاف زمان جلوگیری کند . وب سایت پزشکی کد Pwp002 که به صورت حرفه ای طراحی شده است، امکان معرفی خدمات و نوبت دهی آنلاین را برای شما فراهم می‌کند. آموزش استفاده از این سایت، ویرایش آن را برای تمامی افراد ساده می‌کند. به همراه خرید وب سایت پزشکی شفا، یک عدد هاست و یک عدد دامنه ملی از وردپرس طوری هدیه بگیرید. شما کاربران گرانقدر می‌توانید پس از کسب اطلاعات بیشتر درباره این سایت پزشکی و همچنین مشاهده دموی آنلاین آن ، این سایت حرفه‌ای را خریداری کنید.

demodefalt

سایت پزشکی کد Pwp0300

سایت کد Pwp0300 یک سایت شخصی می باشد که شما با داشتن آن میتوانید نسبت به معرفی خود در فضای اینترنت اقدام نموده و راه ارتباطی بین خود و بیماران را گسترش دهند. به همین دلیل داشتن یک وب سایت پزشکی می تواند به آنها کمک کرده و از اتلاف زمان جلوگیری کند . وب سایت شخصی کد Pwp003 که به صورت حرفه ای طراحی شده است، امکان معرفی خدمات و نوبت دهی آنلاین را برای شما فراهم می‌کند. آموزش استفاده از این سایت، ویرایش آن را برای تمامی افراد ساده می‌کند. به همراه خرید این سایت، یک عدد هاست و یک عدد دامنه ملی از وردپرس طوری هدیه بگیرید. شما کاربران گرانقدر می‌توانید پس از کسب اطلاعات بیشتر درباره این سایت پزشکی و همچنین مشاهده دموی آنلاین آن ، این سایت حرفه‌ای را خریداری کنید.

medelink

سایت پزشکی کد Pwp0400

سایت پزشکی Pwp0400 یک سایت حرفه ای برای راه اندازی مطب یا کلینیک پزشکی و دندانپزشکی و انواع سایت در زمینه پزشکی و سلامت است. این سایت پزشکی وردپرس از بوت استرپ قدرت گرفته و به خاطر سبک بودن از سرعت بالایی برخوردار است. این سایت، یک سایت وردپرسی کاملا حرفه ای می باشد. این سایت کاملا واکنشگرا و با ظاهر و ویژگی هایی جذاب کاملا مناسب برای پزشکان و مراکز پزشکی بوده و شما را بدون داشتن دانش کد نویسی، قادر به ایجاد وبسایت مورد نظر خود می کند. به همراه خرید وب سایت پزشکی شفا، یک عدد هاست و یک عدد دامنه ملی از وردپرس طوری هدیه بگیرید. شما کاربران گرانقدر می‌توانید پس از کسب اطلاعات بیشتر درباره این سایت پزشکی و همچنین مشاهده دموی آنلاین آن ، این سایت حرفه‌ای را خریداری کنید.